NEDEN BETON PARLATMA?

Beton Parlatmayı Türkiye de sizlere sunan ilk ve en büyük firma olarak beton parlatmanın sizlere nasıl yenilikler ve büyük avantajlar sağlandığından bahsedeceğim;
Öncelikle beton parlatma zeminleriniz için çok sağlıklı çevre dostu bir uygulamadır bu diğer zemin çözümlerinin verdiği çevre kirliliği ve sağlığa zararlı hiçbir etken yoktur. Beton parlatma da bir yüzey hazırlığı aşaması vardır.Bu yüzey hazırlığında beton zemin zaten üzerindeki kirli,prüzlü,kötü kısımlar kazınmış olur ve nefes alan prüzsüz taze bir zemin elde edilir. Hazırlık aşamasının ardından beton tozumazlık,mat parlaklık veya ayna parlaklığı aşamalarına geçilir.

Betonun yüzeyine çevre dostu likit lityum silikat esaslı sıvı yüzey serleştirici CRETE COLORS C²HARD uygulanır ve açılmış gözenekli beton yüzeye penetre olarak üç boyutlu kalsiyum silika hidratları oluşturarak çok mukavim,tozumaz,aşınmaz tertemiz bir beton elde edilir .İstenildiği taktirde mat parlaklık veya ayna parlaklığı aşamalarına geçilir ve CRETE COLORS C²SEAL uygulanarak ve heat pedli makinelerimizle beton 28 dereceye kadar sıcaklıkla kimyasal betonuna penetre edilir.

Neden beton parlatma?
En önemlisi yıllarca kalıcı olan bu uygulamada katman (soyulabilecek bir tabaka)olmadığı için beton yüzey antibakteriyel bir zemine dönüşür.ayrıca beton zeminin bakımı ve temizliği artık çok kolaydır.Zemininiz aşınmaz kırılmaz parçalanmaz çok mukavim bir zemin olmuştur.Sunduğu estekik görünüm ise taktire şayandır.

Beton parlatmayı tercih etmeniz için çok sebebiniz var!

TOP