ATLAS BİR YAPI VE MÜHENDİSLİK A.Ş.

İnşaat sektörüne önemli bir girdi sağlayan ve alanındaki öncü şirketlerden biri olan Atlas1, fiber beton donatıları ve beton parlatma alanlarında satış, danışmanlık, uygulama ve mühendislik hizmetleri sunar.

Atlas1 kurulduğu günden bugüne 20 milyon m2’den fazla alanı son teknoloji fiber beton donatılarla güçlendirmiştir. Endüstriyel zeminlerde yüksek kaliteli hizmet ve verimli çözümler sunarak benzersiz bir müşteri deneyimi yaratır.

Fonksiyonel ve çevre dostu uygulamalarıyla endüstriyel zeminlerin her yerinde olan, bu alandaki ihtiyaçlarınıza çözüm yaratan, vizyonu ve yenilikçi duruşuyla iş ve yaşam alanlarında betona değer katan şirketimiz, zeminleri güçlendirirken yapılara değer kazandırır. Tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile iletişim kurarken içselleştirdiğimiz “Geleceği Güçlendirir” söylemi bu anlayıştan ilham alır. Varlık sebebimiz olan değer üretme anlayışı ile sektörümüzde bütünleşik bir fayda sağlıyoruz.

VİZYON

Kalite ve mükemmelliği ilke edinmiş bir dünya şirketi olmak.

MİSYON

Doğaya ve çevreye dost gelişmiş ürünlerimizle zemin çözümlerinde en iyiyi sunmak. Yüksek iş ahlakına sahip ekibimizle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Ülkemiz ve dünya için değer yaratmak.

MARKALARIMIZ

TOP