ATLAS BİR YAPI VE MÜHENDİSLİK A.Ş.

2004 yılında kurulmuş firmamız Atlas1 Yapı Ltd inşaat sektöründe beton zeminler ve uygulamaları alanında hizmet veren bir firmadır. Faaliyete başladıktan sonra onyedi milyon m² zemine donatı lifleri sağlamış, Polipropilen Lif, Çelik Lif ve Macro Liflerle betonunuzu güçlendirip çatlak oluşumunu önleyen BETONFIBER markasını yaratmıştır. Bugünde beton fiber donatı ve beton parlatma alanında Türkiye’nin önde gelen firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

Husqvarna (İsveç), Pullman (İsveç), CreteColors (ABD), Concria (ABD), Propex (ABD) gibi alanında dünya devi firmaların Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Lityum teknolojisini uzman ekibiyle birleştiren ATLAS BİR YAPI beton zeminlerde tozumaz, yüksek mukavemetli, aşınmaz, parlak zemin uygulamaları da sunmaktadır.

Bunun yanı sıra yine ülkemizde bir ilke imza atmış ve beton yüzey hazırlama makineleri, yedek parça, aksam, toz toplama üniteleri, elmas taşlar, pedler ve beton kimyasalları satışınının bulunduğu betonparlatma.market isimli internet satış mağazasında müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

VİZYON

Kalite ve mükemmelliği ilke edinmiş bir dünya şirketi olmak.

MİSYON

Doğaya ve çevreye dost gelişmiş ürünlerimizle zemin çözümlerinde en iyiyi sunmak. Yüksek iş ahlakına sahip ekibimizle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Ülkemiz ve dünya için değer yaratmak.

MARKALARIMIZ