HUSQVARNA BETON PARLATMA MAKİNELERİ

Kısaca belirtmek gerekirse şöyle; Beton zeminler zamanla yıpranır ,aşınır ve çatlar!Biz böyle zeminleri,Türkiye temsilcisi olduğumuz ve dünyanın 1 numarası olan 400 yıllık firma Husqvarna beton parlatma makineleri ile silim yaparak betonunuzdan eskiyen,yıpranan tabakayı söküp taze,nefes alan betona ulaşıyoruz ve bunun üzerine Leed ve Breeam sertifikalarına uyumlu çevre dostu lityum esaslı yüzey sertleştirici ve sealer(parlatma kimyasalları) kullanarak beton tozumazlık ve beton parlatma yapıyoruz.

Dünya Devi olan ,yılların tecrübesi olan husqvarna Beton parlatma makinelerinin Türkiye temsilcisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.Uzman mühendis kadromuz,deneyimli ekip,donanımlı ekipman ve geniş makine parkuru ile sizlere beton parlatma işi yapıyoruz ve iddia ediyoruz ki işimizde en iyisiyiz.
Gücümüzü Crete Colors (USA),Husqvarna (İsveç) firmalarının gücü ile birleştirerek sizlere en iyiyi sunuyoruz !
Yüzey hazırlama ve toz toplama sistemlerimiz muhteşem özellikli yüzeyler oluşturur. Daha büyük makinelerimizde bulunan Dual Drive Technology (İkiz Sürüş Teknolojisi) bunların geniş bir uygulama yelpazesinde mükemmel şekilde kullanılmasını sağlar. Daha küçük makinelerimiz özellikle macun, boya vb. kalıntıların kolayca temizlenmesine uygundur. Aradığınız son yüzey uygulaması ne olursa olsun, çoğu malzeme için elmas araçlarımız mevcuttur.

Husqvarna PG820 yüzey hazırlama ve cila makinelerinin en büyüğüdür.Dual Drive Tecnology(TM)ile birlikte sunulan PG 820 piyasanın en güçlü ve verimli makinesidir.
Husqvarna PG 680 büyük ve küçük çaplı uygulamalar ve özellikle ticari amaçlar için harika bir seçimdir.PG 820 den daha küçük boyutlu olan PG 680 güçten ve çıkıştan ödün vermeyen manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığıyla tanınır.
Husqvarna PG 530 eşsiz kapasiteye sahip mesken alanlarına ve hafif ticari uygulamalara yönelik hem tek hemde üç fazlı olarak sunulan planet öğütücüdür.PG 530 aynı sınıftaki üç başlıklı planet makinelere göre daha fazla güç ve performans sunmak için en son teknolojiyi kullanır.
Husqvarna PG 400 büyük beton alanlarında yüzey hazırlama ve yapışkan artık,boya ve dolgunun öğütülmesi için zemin öğütücü.Yüksek rpm düzeyleri,çeşitli öğütücü düskleri ve toz muhafazası ve vakum portunun tasarımı sayesinde etkili bir öğütme ve emme sağlanır.Ergonomik olarak tasarlanmış gidonu ve düşük gürültü düzeyleriyle PG 400 SF’nin kullanımı kolay ve rahattır.4kW 3 fazlı motor.
Husqvarna PG 280 Orta büyüklükteki mekanlarda çalışmak için ideal boya, yapışkan yüzey vb ile kaplı beton zeminleri kazımada ve parlatmada ideal bir makine. Yüksek devir gücü ve kullanım kolaylığının yanı sıra taşıması oldukça kolaydır. Düşük gürültü düzeyine sahiptir.
Husqvarna toz toplama üniteleri DC 5500 DC 3300 DC 1400 .

TOP