FORD OTOSAN FABRİKASINDA BETON DÜZEYİNDE BETON KÜRÜ KAZIMA

Beton yüzeyler için yeni teknoloji olan beton kazıman sonrası parlak beton uygulaması tüm dünyada kabul görmüş en popüler beton yüzey sistemidir.
Ve artık Türkiye’de!
Sizlere bu ayrıcalığı sunmaktan gurur duyuyoruz ve Dünya makine devi olan HUSQVARNA ve USA Kimyasal firması CRETE COLOSR ında gücünü arkamıza alarak sizlere Beton Parlatma Sistemini Türkiye’de 2 yıldır en iyi şekilde ve Türkiye’nin önde gelen firmaları başta olmak üzere bir çok zeminde uyguladık.Bunlardan biri de FORD OTOSAN GÖLCÜK Fabrikası. Ford Otosan Fabrika zemininde beton kürü (wax) temizleme işlemi yaptık.Yüzeyde tabaka halinde olan ve yüzeye kirli bir görünüm katan beton kürü (WAX) Crete colors C2 REMOVE uygulanarak Husqvarna zemin hazırlama makineleri ile yüzeyden sökülmüş olup mükemmel sonuçlar elde edilmiştir.

Beton zemin için sunulan çözümlerimiz beton tozumazlık beton parlatma sistemi ve beton renklendirme dışında C2 STAIN SAFE ile yüzeyde yağ ve su bariyeri sağlama,C2 STAIN CLEAN ile kurumuş yağ ve gres leke sökme, C2 SALT SAFE ile beton yüzeyinde su bazlı tuz bariyeri,C2 WASH ile yeni dökülen betonlardaki kalıntı ve artıkları arındırmak için sıvı yüzey temizleyici,C2 CLEAN ile beton diğer tüm yüzeyler için uygun sıvı yüzey temizleyici,C2 MAINTANENCE parlatma sonrası nano-lityum yüzey bakım sıvısı gibi sayılabilir.

Ford Otosan fabrikasında Yüzeyden beton kürü sökme uygulamasının yanında beton zeminlerde beton parlatma ve tozumazlık uygulaması yapılmıştır. Ford Otosan gibi Türkiye’nin önde gelen firmaları tarafından tercih edilmemizin sebebi olarak beton yüzeyde tozuma olmaması,yüzeyde var olan lastik izini yüzeyden sökme ve uygulama sonrası ise lastik izlerini en aza indirgemesi,alternatif yüzey kaplama uygulamalarına göre kayma direnci çok fazla olması(yaklaşık %40 ),beton yüzeyde bir kaplama yapılmaması,tabaka oluşturmaması,leke direnci sağlaması,çevre dostu olmaması,LEED BREEAM Sertifikalarına puan kazandırması gibi daha bir çok avantajı olarak sayabiliriz.

Beton Parlatma Sistemi ile ilgili demo ve bilgi talep ediniz. / 0216 386 84 00

TOP