CONCRİA BETON PARLATMA

Beton Parlatmada yeni dönem!

Beton zeminlerinizin temizliği zor ve sıkıntılı bir süreç olmaktan çıktı. Tescilli Concria beton parlatma sistemi ile beton kazıma,temizleme ve beton parlatma uygulamanızı kendi bünyenizde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz yine beton zeminlerinizin temizliğini çevre dostu beton parlatma kimyasalları ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
tescilli Concria beton parlatma sisteminde perdahlı beton makineniz ile tozumazlık ve parlatma işlemine çok hızlı ulaşarak zamandan tasarruf ettirdiği için işinize ara vermeden devam ederek size ekonomik çözümler sunar.

Tek yapmanız gereken Concria beton parlatma disklerini helikopterli beton perdah makinenize takmak!Sonrası ?
Sonrası temiz ,tozumaz ve parlak bir beton zemin ,hemde çevre dostu ve sağlıklı.
Beton yüzeyler doğal olarak prüzsüz ve dümdüz değildir ,çıplak gözle görülmese de beton zeminin temizliği sırasında yıkama temizleme işleminde su birikintisi kalır ve kuruduktan sonra tozuma gerçekleşerek havaya istenmeyen toz partikülleri kalkar ürün ve makine techizatlarına zarar verebilir veya devamlı zorluk çıkarabilir.
Concria Beton Parlatma sistemi ile artık bu sorunlara son!
Concria beton parlatma sistemi beton zeminlerinizi temizleme,temiz tutma,sağlıklı kalması için beton zemini yıkayarak,prüzsüzleştirerek ve ışıldatarak parlak bir zemine ulaştırır.
Beton zemindeki temizleme sorunları ortadan kalkar ve sağlıklı ergonomik sonuç sunar.
Concria beton parlatma sistemi her türlü eski veya yeni zemin betonlarının hepsine kolaylıkla uygulanabildiği gibi daha önce de söylediğimiz gibi kendiniz parlatabilir ve zemini hemen kullanıma açabilirsiniz.
Tertemiz ışıldayan bir zemin için bulunmaz bir uygulama!

TOP