BETON PARLATMA NASIL YAPILIR?

Beton parlatma nasıl yapılır sorusunun cevaplayacak olursak ;zaman içerisinde eskiyen yıpranan yaşlanan ve kirlenen yüzeyi, yüzey hazırlama makineleri ile kazıyarak taze,nefes alan betona ulaşarak çevre dostu Amerikan Crete Colors kimyasalları ile sağlam tozumayan aşınmayan kayma direnci yüksek betonlar elde edilmesi işlemdir.

Beton parlatma günümüzün son teknolojisi olup dünyada kabul görmüş en güzel ve etkili bir yöntemdir.
beton parlatma öyle harika bir uygulamadır ki beton yüzeyde kesinlikle bir katman oluşturmamaktadır buna mukabil beton nefes alan ve çok çok mukavim bir hale dönüşür.
parlak zemin istenildiği taktirde ister ayna parlaklığı ister yarı parlak istenirse de sadece beton tozumazlık uygulaması yapılabilmektedir.
parlak beton uygulaması piyasada bir çok uygulamaya nazaran çok sağlam,kalıcı,uzun yıllar garanti verilen bir uygulama olması hasebiyle maliyet açısından da uzun yıllar verilen garantiler göz önünde bulundurulduğunda da çok daha ekonomik olmaktadır.
Beton parlatma uygulaması bir katman oluşturmadan yapılan bir uygulama olması nedeniyle soyulma dökülme aşınma tozuma olmaz ve beton yüzeyi kaplanmadığı için nefes alır ve sağlıklı bir zemininiz olmuş olur.

Yaptığımız işler sadece parlatma ve tozumazlık mı?

Elbette ki hayır!
Şöyle ki beton zeminlerde zamanla oluşan yağ lekeri,lastik izleri,çeşitli oluşan kirleri betondan söküyoruz;
beton zemine ister üzerine beton parlatma uygulaması yapılacak olsun ister sadece kirli yüzeylerin temizlenmesi olsun her türlü temizlemeyi yapabiliyoruz bunun için özel kimyasallarımız C2 Remove ,C2 Stain Clean ,C2 Clean’dir
Ve beton parlatma yapıldıktan sonrasında ise beton yüzeyin temizliğini de C2 Wash ile sağlamaktayız.
Ayrıca beton zeminde uygulama sonrasında betona uygulanan başka bir işlem ise betonda su ve tuz bariyeri oluşturma !
Betona su ve tuz oluşumundan gelecek tahribatları engellemek için C2 Salt Safe uygulaması ile mükemmel bir bariyer ,sızdırmazlık sağlamaktayız.

TOP