18 TEMMUZ BETON PARLATMA DEMO UYGULAMASI

Beton Parlatma nedir sorusunun cevabını daha önceki yazılarımızda vermiştik. Şimdi ise beton parlatma demo uygulaması yapmaya sizlerden gelen yoğun ilgi neticesinde devam ettiğimizin haberini vermek ve bu uygulamayı biraz daha, özellikle görsel olarak, tanıtmak istiyoruz.

Sağladığı tozumazlık, kaydırmazlık ve dayanıklılık artışı gibi avantajlara ek olarak enerji tasarrufunu da sunar. Mat, yarı mat, ayna parlaklığı gibi çeşitli kademelerde gerçekleştirilebilen bu uygulama sonucu elde edilen parlak beton, yansıma özelliği kazanacağından mevcut ışıklandırma maliyetlerinize tasarruf olarak etki edecektir. Buna ek olarak estetik yönden göze daha hoş görünürlülüğü de sayabiliriz.

Maliyet noktasında bir diğer unsur da zeminde oluşabilecek bozulmaların önüne geçilmiş olur. Epoksi zemin kaplamalarında çok sık karşılaşılan yüzey deformasyonu beton parlatmada aynı oranda görülmez. Bakımı ve temizliği kolay olduğu gibi üzerindeki trafik ne olursa olsun, bakımı doğru yapıldığı müddetçe, bir bozulma gerçekleştirmez. Bu yüzden firmamız Atlas1 tarafından 20 yıla kadar da garanti verilmektedir.

Tozumazlık özelliğiyle insan sağlına olumlu etkisinin yanı sıra Çevre dostu özelliğiyle de Leeds puanları kazanmanıza yardımcı olan beton parlatma uygulamasının, kalifiye firmalara demo sunumu devam etmektedir. Sizleri referanslarımızı incelemeye ve parlakzemin.com adresinde bulunan demo talep formunu tarafımıza gönderip iletişime geçmeye davet ediyoruz.

TELEFONLARIMIZ:
0532 656 7656 / 0216 386 8400

TOP