Sorularınız için +90 532 656 7 656

Beton Zemin Renklendirme

Beton zemin renklendirme, zemininizin Türkiye distribütörü olduğumuz uluslar arası firmaların belge onaylı çevre dostu renkli kimyasalları ile tepkimesi sonucu oluşan renklendirme işlemidir. Beton tozumazlık ve parlatma uygulamasıyla beraber kullanılacak zeminlerin artistik renklendirme ve şekillendirme ile görsel estetiğinin arttırılması sonucu elde edilir. Sadece görsellik amaçlı olmayıp beraberinde beton zemininize tozumazlık, güçlenme ve parlama gibi bir çok avantajı da katmaktadır.

Süper marketler, alışveriş merkezleri, butik ve benzeri mağazalar, perakende satış noktaları, plazalar, Beton zemin renklendirme için akla gelen ilk yerler olup sunduğu estetik ve ayırt edicilik avantajları da göz önüne alındığında mekanlara gerçek manada değer katan bir uygulamadır. Beton zemininiz sadece renklendirilmiş olarak kalmaz, zemin tozumazlık, mevcut beton yüzey sertleştirilip güçlendirilmesi, kaymazlık, cam parlaklığı gibi avatanlar da sunar. Bu işlem de diğer uygularımızda olduğu müşteri memnuniyeti doğrultusunda bahse konu zemin cinsine göre 20 yıla varan garanti süreleri verebilmekteyiz.

Bu konuda daha detaylı bilgi gereksinimi duyan firmalara uzman kadromuz bir sunum yapmaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişim kurmanız.

Beton Zemin Parlatma Beton Zemin Kazıma Silme Beton Zemin Bakım
beton-renklendirme1

Sosyal Medya

Beton Parlatma Facebook Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Merkez


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı