Sorularınız için +90 532 656 7 656

Yüksek Düzeyde Parlatma (Ayna Parlaklığı)

tam-parlaklık

AYNA PARLAKLIĞINDA BİR ZEMİN, YÜKSEK DÜZEYDE PARLATMA

Hızla gelişmekte olan günümüz teknoloji dünyasındaki iletişim hızı artık görselliğe bir başka deyişle estetiğe daha da fazla bir önem yüklemekte. Tüketicilerin bilinç seviyelerinin artması sonucu talepler de artıyor ve bu talepleri karşılayabilmek artık bir kalite göstergesi olmuş durumunda. Bir başka deyişle müşteriler tarafından tercih edilmede artık çok daha fazla önem kazanmış bir belirleyici kriter. Düşünün, müşterileriniz kuruluşunuza geldiğinde ayna parlaklığında bir zemin dikkatlerini çekiyor ya da çalışanlarınıza böyle bir zemin sunduğunuzu düşünün. Her iki durumda da verdiğiniz mesaj insana değer verdiğinizdir.

Bu noktanın farkında olan ticari kuruluşlar bunu en uygun maliyetle karşılama yolunda arayış içine giriyorlar ve bunun sonuçları da mevcut rekabet ortamında avantajlar sağlıyor. İşte bu noktada gelişen teknoloji devreye giriyor ve ilk bakışta pahalı gibi görünen bu işlemi ilerleyen yıllardaki bakım maliyetlerinin neredeyse olmayışı ve üstüne üstlük bir de ışığın yansımasıyla sonucu elde edilen enerji tasarrufu (aydınlatma maliyetini düşmesi) ayna parlıklığında beton yüzey uygulamasının aslında çok uygun bir maliyette olduğunu ortaya çıkarıyor.

Bu konuda daha detaylı bilgi gereksinimi duyan firmalara uzman kadromuz bir sunum yapmaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişim kurmanız.

Mat Parlaklık Yarı Mat Parlaklık Tam Parlaklık
Beton Zemin Kazıma Silme Beton Zemin Bakım Beton Zemin Renklendirme
ayna-parlaklığında-beton-zemin

Sosyal Medya

Beton Parlatma Facebook Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Merkez


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı