Sorularınız için +90 532 656 7 656

Beton Zemin Temizleme

beton-zemin-temizleme

Beton yüzeylerde leke ve renk kusması benzeri kirlilikler olduğunda ilk akla gelen temizleme yöntemleri istenilen sonuçları çoğu zaman vermeyebilir. Beton Zemin Temizleme aynı zamanda bir takım kimyasalar malzemeler kullanıp fırça ve benzeri malzemelerle manuel olarak yapılacak bir işlem de değildir. Dikkat edilmesi gereken nokta, temizlikten sonra aynı durumların kısa sürede tekrar ortaya çıkmasını engellemekdir. Özellikle endüstriyel zeminlerde oluşan yağ, zift gibi ağır kirler bir müddet sonra mevcut operasyon veya üretimi etkileyecek noktaya gelir. Gerekli önlem alınmadığı takdirde zor oluşan bu leke ve kirlilikler kolay bir şekilde büyürler.

Atlas1 beton zemin bakım ve parlatma firması olarak mühendis kadrolu uzman ekibimiz ve uluslar arası Türkiye ve Orta Doğu distribütörü olduğumuz dünya markalarının ürünleriyle beton zemin temizleme işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve ilk günkü haline getiriyoruz.

Arzu edildiği takdirde güçlendirme ve cam parlaklığında beton zemin haline de getirebiliyoruz.

Bu konuda daha detaylı bilgi gereksinimi duyan firmalara uzman kadromuzla bir sunum yapmaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişim kurmanız.

Beton Zemin Tozumazlık Beton Zemin Tamirat
Beton Zemin Parlatma Beton Zemin Kazıma Silme Beton Zemin Renklendirme
beton-zemin-temizleme

Sosyal Medya

Beton Parlatma Facebook Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Merkez


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı