Sorularınız için +90 532 656 7 656

Beton Zemin Tamirat

beton-zemin-tamirat

Beton yüzeylerde zamanla çatlak oluşumu, en azından derz açma gibi önlemler alınmazsa kaçınılmazdır ve bunun sonucunda da doğal olarak zemin üzerinde boşuk ve çukurların oluşması gerek mevcut iş akışımızı ve hepsinden önemlisi sağlımızı tehdit eder hale gelir. İlk aklam gelen yöntem bir takım kimyasal harçlarla bu boşlukların doldurulması işlemidir ve bugün de kullanılmakta olan teknik budur. Dikkat edilmesi gereken nokta bu tip beton zemin üzeri çatlak, boşluk ve çukurların doldurulması işleminin nasıl yapılacağı olup sağlık yönünden ve ergonomik olarak optimize edilmiş bir yöntemle uygulanmasıdır; ki bu noktada Beton Zemin Tamirat tartışmasız tecrübe gerektiren bir durumdur.

Beton içindeki agrega cinsi ve yoğunluğu, donatı durumu, bulunulan hava koşulları ve zemin üzeri aktivite yoğunluğu işe başlamadan önce dikkat edilemsi gereken faktörler olup, bu ve benzeri bilgiler ışığında elde edilen sonuçlara göre beton zeminin tamiratı işlemi planlanır.

Beton zemin üzeri tamirat uygulaması yapılırken mevcut iş akışının veya bulunulan yaşam standardının etkilenmesinin minimize edilmesi ve beraberinde çevre dostu olduğu belgelerle onaylanmış kimyasal ürünlerin kunulması kaçınılmazdır. Yanlış kullanım ve tecrübesizlik mevcut maliyetleri artırabileceği gibi eldeki beton zeminin mevcut zeminin kalitesini de düşürecektir ve bu da anında değil zamanla anlaşılacak bir durumdur.

Bu yüzden beton zemin tamirat işinin uzmanını ararken yapacak firmanın tecrübesine ve bitirdiği işlere bakmalısınız.

Bu konuda daha detaylı bilgi gereksinimi duyan firmalara uzman kadromuzla bir sunum yapmaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişim kurmanız.

Beton Zemin Tozumazlık Beton Zemin Temizleme
Beton Zemin Parlatma Beton Zemin Kazıma Silme Beton Zemin Renklendirme
beton-zemin-tamirat

Sosyal Medya

Beton Parlatma Facebook Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Merkez


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı