Sorularınız için +90 532 656 7 656

Beton Zemin Tozumazlık

beton-zemin-tozumazlık

Beton Zemin Tozumazlık, düzgün perdahlı dökülmüş zeminlerde sadece tozumazlık elde etme amaçlı lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici uygulaması ile edilen ve yaklaşık 20 yıl beton yüzeyde tozumazlık garantisi verilebilen bir uygulamadır.

Beton zeminler, hangi koşullarda ve amaçla dökülmüş olursa olsunlar zamanla yüzey üzerindeki aktivitelere bağlı olarak meydana gelen aşınmalardan etkilenerek tozuma yaparlar. Bu çoğu zaman soluduğumuz havada gözle görülemeyen zerrecikler halinde olup, sağlığımızı tehdit eder hale gelebilir. Ötesinde, bu zemin üzerinde bulundurduğumuz malzeme ve ürünlerimizin yüzeyine çökerek ürün ömrüne etki eder. Görüldüğü üzere işlem görmemiş beton zemin sağlığımız ve ürünlerimiz için büyük tehdit olma noktasındadır.

Apronlar, fabrika alanları, küçük atelyöler, üretim tesisleri, kapalı garajlar ve depolar bu uygulamanın en çok tercih edildiği alanlardır.

Parlak bir zemine her zaman ihtiyaç bulunayabilir ama unutmayın sağlığa ise her zaman ihtiyacımız vardır. Böyle bir durumdaysanız bizi arayın; beton zemininiz için tozumazlık işlemini nasıl yapabileceğimizi anlatalım. Tozumazlık yapılan zemine ise parlatma işlemi ileriki zamanlarda uygulanabilir. Bu konuda daha detaylı bilgi gereksinimi duyan firmalara uzman kadromuzla bir sunum yapmaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişim kurmanız.

Beton Zemin Temizleme Beton Zemin Tamirat
Beton Zemin Parlatma Beton Zemin Kazıma Silme Beton Zemin Renklendirme
beton-tozumazlık-2

Sosyal Medya

Beton Parlatma Facebook Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Merkez


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı