Sorularınız için +90 532 656 7 656

Beton Zemin Bakım

Beton zemin bakım gerektirir. Fabrikalar, Otoparklar, Alışveriş Merkezleri, Yürüyüş Yolları vb. alanlardaki beton zeminler gerek yürüyüş ve iş yoğunluğu gerekse zamanla bulunulan ortamdaki hava koşullarından dolayı aşınıp ilk günkü görünümlerini kaybeder. Bu yüzeysel çözülmeler, engebeler, kırılmalar olabileceği gibi yüzeysel görünümün sorunları olabileceği gibi çeşitli kılcal çatlaklar da söz konusu olabilmektedir.

Bunun sonucunda da çoğu zaman gözle görülmeyen yüzeysey tozumanın insan sağlını etkileyen durumları oluşabilmektedir. Hatta bu beton zemin yüzeyinin tozuması eşyalara da zamanla zarar verebilmektedir. İşletmelerde ise bütün bunlara ek olarak iş akışını engelleyen istenmeyen durumlar da ortaya çıkabilmektedir.

Ve sonuçta yaşam ve iş kalitemizin yavaş yavaş bozulması söz konusu olabilmektedir.

BetonParlatma.com (Atlas1 Yapı Ltd) olarak izler beton zeminlerde oluşan kılcal çatlakların ve yukarıda bahsedilen diğer beton yüzey sorunlarının Ülkemiz ve Ortadoğu temsilciliğini yapmakta olduğumuz Amerikan CreteColors firmasının C2 Crack Fix ve C2 Joint Fill ürünleri ile onarımını yapmaktayız.

Ayrıca beton yüzeyde oluşan ufalanma, parçalanma ve tozlanmayı ortadan kaldıracak C2 Hard ve C2 Super Hard ürünleri ile beton zeminlerin bakım işlerini deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

C2 zemin uygulamasının beşinci adımı bakımdır. C2 uygulanmış zeminlerin düzenli bakımı betonun ömrünü uzatırken, yenileme maliyetlerini düşürürken zeminlerin devamlı parlaklığını sağlar.

Beton Zemin Tozumazlık Beton Zemin Temizleme Beton Zemin Tamirat
Beton Zemin Parlatma Beton Zemin Kazıma Silme Beton Zemin Renklendirme

Sosyal Medya

Beton Parlatma Facebook Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Merkez


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı