Sorularınız için +90 532 656 7 656

Hakkımızda

ATLAS BİR YAPI 2008 yılında kurulmuş inşaat sektöründe beton zemin üzeri uygulamalarda faaliyet gösteren bir uygulayıcı mühendislik firmasıdır.

Anahtar teslimi olarak sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz şunlardır:

* Beton Zemin Parlatma
* Beton Zemin Kazıma ve/veya silme
* Beton Zemin Bakım
* Beton Zemin Renklendirme

Bu hizmetlerin yanı sıra faaliyete başlamasıyla beş yıl içerisinde sekiz milyon m2 zemine Mikro Donatı Lifleri sağlamış, Polipropilen Elyaf, Çelik Tel ve Makro Sentetik Liflerle sağlamış, betonunuzu güçlendirip çatlak oluşumunu önleyen BETONFIBER markasını oluşturmuş; ayrıca ABD menşeli Propex Fibermesh ürünlerinin Türkiye mümessili olmuştur.

Bu sayede Lityum teknolojisini uzman ekibiyle birleştiren firmamız beton yüzeylere aşağıdaki özellikleri kazandırarak bir katma değer oluşturmuştur.

Beton zeminlerde tozumazlık, Yüksek mukavemetli beton yüzeyler, Beton zeminlerde aşınmazlık, Parlak beton zeminler.

Son olarak dünyaca ünlü sektör lideri İsveç menşeli HUSQVARNA Husqvarna markasının Beton Yüzey Parlatma makinelerinin yetkili Türkiye satıcısı ve uygulayıcısı olmuş firmamız bünyesinde Amerika menşeli CRETE COLORS INT ‘ın Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü de bulundurmaktadır.

Amacımız doğaya ve çevreye dost gelişmiş ürünlerimizle beton zemin çözümlerinde en iyiyi sunmak, yüksek iş ahlakına sahip ekibimizle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Sosyal Medya

Beton Parlatma Facebook Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Merkez


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı